strona głównastrona główna › Zalety wyłączności drukuj drukuj

Zalety wyłączności

 
 • Wygoda. Zasada jest prosta jedna nieruchomość i jeden agent który się nią zajmuje. Dlaczego jest to wygodne? Kontaktujesz się tylko z jedną osobą, tylko jeden dobrze Tobie znany agent załatwia formalności, dba o cenę, dokonuje prezentacji. Tylko raz nieruchomość zostanie sfotografowana, przedstawisz wszystkie dokumenty, podpiszesz umowę. Szanujemy Twój czas. Czy to oznacza, że tylko jedna osoba będzie mogła prezentować ofertę?

   

 • System wielokrotnego oferowania. Lepsze biura nieruchomości w Jeleniej Górze współpracują ze sobą w ramach systemu MLS. Pozwala on na oferowanie ofert na wyłączność klientom z innych agencji w Jeleniej Górze, Legnicy, Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku. Twoja oferta zgłoszona u nas na wyłączność trafi jednocześnie do setek agentów, którzy w porozumieniu z biurem macierzystym będą mogli dokonać prezentacji.

   

 • Atrakcyjność oferty. Pomyśl co myśli kupujący widząc tą samą ofertę od wielu miesięcy w wielu biurach? Jeśli tyle osób się nią zajmuje i to bezskutecznie, to musi być z nią coś nie tak. Kiedy podpiszesz umowę na wyłączność zyskujesz na unikatowości oferty. Taka propozycja wygląda atrakcyjniej.

   

 • Aktualność oferty. Wyobraź sobie, że postanawiasz zmniejszyć cenę nieruchomości, a masz podpisane umowy z większością biur w Jeleniej Górze? Ile czasu zajmie tobie poinformowanie wszystkich agencji? W sytuacji kiedy jeden Podmiot zajmuje się twoimi sprawami wystarczy, że zadzwonisz, napiszesz SMS’a lub e-mail. Agent zadba o to, żeby wszelkie informacje lub zmiany dotarły do wszystkich zainteresowanych.

   

 • Bezpieczeństwo. Prezentacja zostanie dokonana tylko osobie, która zgodziła się na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dlatego zawsze wiesz, kto przychodzi oglądać Twoją nieruchomość, bo przecież zdarza się, że celem wizyty „klienta z ulicy” wcale nie jest zakup nieruchomości.  Zawsze jesteśmy obecni przy prezentacji nieruchomości.

   

 • Oszczędność Twojego czasu. Jeśli nieruchomość, która przeznaczona jest na sprzedaż lub wynajem, nie jest już zamieszkana, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest przekazanie do niej kluczy Pośrednikowi lub podległemu mu Agentowi, z którym podpisana została umowa na wyłączność. Dzięki temu oszczędzasz czas, bo nie musisz przyjeżdżać za każdym razem, kiedy Pośrednik lub podległy mu Agent przyjeżdża z potencjalnym klientem. Jednak takie rozwiązanie jest możliwe tylko w przypadku umowy na wyłączność. Pośrednikowi, z którym podpiszesz umowę na wyłączność, możesz powierzyć także całość spraw związanych ze sprzedażą / wynajmem nieruchomości (od uzyskania dokumentów nieruchomości, poprzez prowadzenie procesu sprzedaży / wynajmu, aż do transakcji).

 

 

Jak widać wyłączność to same zalety. Idąc wzorem wielu klientów z Państw Unii Europejskiej warto podpisać taką umową. Zrobiło tak już wielu naszych klientów. A nasze doświadczenie pokazują, że nieruchomości zgłoszone do sprzedaży na wyłączność szybciej znajdują kupca.